سرفصل مطالب
سرفصل مطالب

معرفی کوتاه

زهره خورشیدی هستم. ۲۵ ساله ساکن تهران و مدرس شینیون.

آیا مسیر زندگی شما بعد از دوره تغییر کرد؟

زندگی من از ۴ سال پیش و بعد از آشنایی با استاد رقم خورد. زمانی که تمام باورهای غلطی که مثل یک فلش در مغز من فرو رفته بودند را به کمک دوره استاد کنار گذاشتم. از اینجا بود که زندگی من تغییر کرد و توانستم تک تک اهدافم را تیک بزنم و به خواسته‌هایم برسم.

امروز که به گذشته‌ام نگاه می‌کنم می‌بینم اهدافی که آن زمان بسیار برام بزرگ بود، حالا در نظر کوچک هستند و به لطف خدا توانستم به همه‌شان هم برسم. به جرأت می‌توانم بگویم اهدافی که به آن‌ها رسیدم شاید در نظر ۸۰ درصد مردم غیر ممکن باشد. اما تمام آن‌ها به راحتی وارد زندگی من می‌شدند و همین مسئله باعث شد متوجه شوم که چقدر در مسیر اشتباهی پیش می‌رفتم. اینجا بود که به لطف خدا و استادم توانستم به مسیر صحیح برگردم.

در همین مسیر صحیح بود که هر روز به آگاهی من افزوده شد و می‌شود. امروز با افزایش این آگاهی می‌فهمم که هیچ چیز نمی‌دانم و چقدر در دنیای کوچکی زندگی می‌کردم. آنچه در گذشته آموخته‌ام تا چه حد اشتباه بوده.

کمی از نتایج خود بگویید

به لطف خدا نتایج من نتایج بزرگی بود. در ابتدای کارم من حقوق دریافت می‌کردم و چیزی در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان بود. بعد از اولین جلسه دوره‌ها بود که متوجه شدم من باید کار خودم را آغاز کنم و به چگونگی این موضوع کاری نداشته باشم. چراکه حقوق دستان خدا را در زندگی من بسته است. وقتی که من حقوق دریافت می‌کنم دستان خدا برای وارد کردن پول‌های بزرگتر به زندگی من بسته است.

بعد از اینکه تصمیم گرفتم و شروع کردم مسیر من کامل رقم خورد بدون اینکه من توی این شکل گیری دخیل باشم مهم این بود که من تنها تصمیم گرفته بودم و چگونگی به وقوع پیوستن آن با خدا بود. بعد از این تصمیم کم کم مسیر من از از حالت قبل خارج و جدا شد. در آن زمان من به این درک رسیده بودم که قبل از هر چیزی اگر پول در زندگی من بیشتر شود انجام هر کاری که اراده کنم راحت تر شده و در نتیجه کسب درآمدم بیشتر خواهد بود.

اما مهم این هست که بدون هیچ پول  و سرمایه ای در زندگی بتوان به هدف مورد نظر رسید. صادقانه باید بگویم که این حالت برای من رقم خورد. قطعا برای خیلی از مردم غیر قابل باور است که بدون هیچ پولی در حساب من، یک سالن به اندازه ۳ میلیارد برای من پیدا و نهایی شده باشد. یا اینکه پیج اینستاگرام من بالا آمد بدون اینکه مثل برخی میلیون‌ها تومان برای آن هزینه تبلیغات بدهم. اما خدای بزرگ راه را برای من هموار کرد و انسان‌هایی را در مسیر من قرار داد که خودشان به من پیشنهاد‌های عالی برای پیشبرد کارهایم دادند.

چقدر ایمانتان قوی‌تر شد؟

بسیاری از مردم می‌گویند که برای راه‌اندازی یک کسب و کار باید بسیاری از پیش‌نیازهای آن برآورده شود تا کارها به بهترین شکل انجام شوند. اما من می‌گویم اینطور نیست. خداوند در قرآن فرموده است که کارها را به من بسپارید. اگر ما تمام مشکلاتمان را به خدا بسپاریم همه انسان‌هایی که در برای انجام کارتان مجبور به پرداخت هزینه به آن‌ها هستید، بدون هیچ هزینه‌ای کار شما را انجام می‌دهند. در زندگی من معجزاتی رخ داد که از تمام قوانین انسانی خارج است.

نظر شما در مورد دوره؟

در مورد دوره می‌توانم بگویم که خداوند تمام قوانین انسانی را به نفع شما تغییر می‌دهد. به شرطی که:

 • اگر در مسیر درست باشید.
 • اگر استمرار داشته باشید.
 • اگر به تمام آن چیزهایی که در قرآن گفته شده عمل کنیم.

دوره برای شما چه دستاوردی داشت؟

من فهمیدم که قرآن را چقدر اشتباه می‌خواندم. وقتی شروع به فارسی خواندن قرآن کردم و دقیقا متوجه شدم که خدای بزرگ از من چه می‌خواهد به طور کل مسیر زندگی من تغییر کرد. من در این چند سال به جایگاهی رسیدم که در ابتدای مسیر برای من غیر منطقی بود. حتی برخی نتایجی که امروز دارم تا یک ماه پیش برای من خارج از تصور بود. برخی از نتایجی که ظرف یک ماه به آن‌ها رسیدم برای برخی دیگر شاید ۵ سال به طول بیانجامد.

امروز نیز مطمئنم خواسته‌ها و اهدافی که در دفتر تصویرسازی خودم نوشتم از پیش به من داده شده است. برای رسیدن به آن‌ها زمانی تعیین نکرده‌ام و مطمئنم که در طی روزهای آینده به آن‌ها خواهم رسید.

یک جمله در مورد استاد غروی

در مورد استاد غروی یک جمله کافی نیست. اما ایشان دستی از دستان خدا در زندگی من هستند.

سرفصل مطالب

نظرات شما

۱۸ دیدگاه تا کنون منتشر شده است. شما هم در این گفت و گو مشارکت کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
عضو سایت هستید؟ برای ثبت دیدگاه خود وارد شوید.

  اسماعیل طاهری نکو
  ۵ روز عضو سایت
  دانشجوی سایت

  الله قادر مطلقه…..عقل کل ه و اگه با ایمان واقعی کارهارو بهش بسپاریم …..اون بهترین هارو برامون رقم میزنه

  سینا امیدی

  سلام وعرض ادب به امید موفقیت

  نرگس

  به تازگی به جمع پیوستم اما مدت زیادی است که به معجزات خدا وقرار گرفتن در مسیر درست آگاه هستم.وخواستم که در مسیر قرار بگیرم