سرفصل مطالب
سرفصل مطالب

معرفی کوتاه

مرتضی کمالی هستم. ۴۵ ساله از شهر اصفهان

دستاورد شما از دوره

من حدود ۷ سال هست که استاد غروی را می‌شناسم و با ایشان آشنا هستم. در ابتدای این مسیر من یک کارگر ساده بودم که سرمایه‌ای هم نداشتم. دنبال شخصی بودم که بعنوان یک راهنما همراه و مشوق من باشد. در اینستاگرام که با پیج استاد غروی آشنا شدم، متوجه شدم صحبت‌های ایشان به دل من می‌نشیند و ایشان همان کسی هستند که من به دنبال آن بودم.

نتایج شما از کی شروع شد؟

در ابتدا من فایل‌های رایگانی که در پیج اینستاگرام ایشان منتشر می‌شد شروع به فعالیت کردم. در ادامه دوره‌های ایشان را تهیه کردم و مدت‌ها بر روی خودم و افکارم کار کردم. نتیجه این شد که توانستم با دست خالی و فقط و فقط با اتکا به خدای بزرگ یک کارگاه برای خودم بزنم و در حال حاضر چندین نفر نیرو هم در آن مشغول به کار هستند.

بعد از دوره ارتباط شما با خدا و آرامش قلبی‌تان در زندگی چه تغییری کرد؟

مدت‌ها بود که در زندگی به دنبال گمشده‌ای بودم و حس می‌کردم چیزی در وجودم کم است. وقتیکه اولین پست استاد را دیدم به من آرامشی دست داد و متوجه شدم که ایشان همان گمشده من را توضیح می‌دهند. از همانجا بود که حس کردم ارتباطم با خدا برقرار شده و هرچه بیشتر روی خودم کار می‌کردم قوی‌تر می‌شدم. مطمئن هستم هرچقدر که بیشتر روی خودم کار کنم، قطعا به درجات بالاتری نیست می‌رسم.

چقدر به آینده و کسب دستاورد‌های بزرگتر ایمان داری؟

به نظر من کسی نمی‌تواند برای کرم و لطف خداوند حد و مرزی تعیین کند. ر این ۷ سال هرچه را که خواستم توانستم خلق کنم. به همین خاطر به آینده خیلی امیدوارم و می‌دانم که در ادامه نیز هرچه را که بخواهم خدای مهربانم به من خواهد داد و برای خودم محدودیتی متصور نیستم.

یک کلمه در مورد استاد غروی

نجات دهنده

سرفصل مطالب

نظرات شما

دیدگاه در "مرتضی کمالی"
دیدگاه خود را بنویسید.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
عضو سایت هستید؟ برای ثبت دیدگاه خود وارد شوید.

    زهرا فرزان پور
    دانشجوی سایت

    وای چه قدر حس معنویم پر رنگ میشه با حرفای استاد معر که ای استاد