سرفصل مطالب
سرفصل مطالب

معرفی کوتاه

مرتضی کمالی هستم. ۴۵ ساله از شهر اصفهان

دستاورد شما از دوره

من حدود ۷ سال هست که استاد غروی را می‌شناسم و با ایشان آشنا هستم. در ابتدای این مسیر من یک کارگر ساده بودم که سرمایه‌ای هم نداشتم. دنبال شخصی بودم که بعنوان یک راهنما همراه و مشوق من باشد. در اینستاگرام که با پیج استاد غروی آشنا شدم، متوجه شدم صحبت‌های ایشان به دل من می‌نشیند و ایشان همان کسی هستند که من به دنبال آن بودم.

نتایج شما از کی شروع شد؟

در ابتدا من فایل‌های رایگانی که در پیج اینستاگرام ایشان منتشر می‌شد شروع به فعالیت کردم. در ادامه دوره‌های ایشان را تهیه کردم و مدت‌ها بر روی خودم و افکارم کار کردم. نتیجه این شد که توانستم با دست خالی و فقط و فقط با اتکا به خدای بزرگ یک کارگاه برای خودم بزنم و در حال حاضر چندین نفر نیرو هم در آن مشغول به کار هستند.

بعد از دوره ارتباط شما با خدا و آرامش قلبی‌تان در زندگی چه تغییری کرد؟

مدت‌ها بود که در زندگی به دنبال گمشده‌ای بودم و حس می‌کردم چیزی در وجودم کم است. وقتیکه اولین پست استاد را دیدم به من آرامشی دست داد و متوجه شدم که ایشان همان گمشده من را توضیح می‌دهند. از همانجا بود که حس کردم ارتباطم با خدا برقرار شده و هرچه بیشتر روی خودم کار می‌کردم قوی‌تر می‌شدم. مطمئن هستم هرچقدر که بیشتر روی خودم کار کنم، قطعا به درجات بالاتری نیست می‌رسم.

چقدر به آینده و کسب دستاورد‌های بزرگتر ایمان داری؟

به نظر من کسی نمی‌تواند برای کرم و لطف خداوند حد و مرزی تعیین کند. ر این ۷ سال هرچه را که خواستم توانستم خلق کنم. به همین خاطر به آینده خیلی امیدوارم و می‌دانم که در ادامه نیز هرچه را که بخواهم خدای مهربانم به من خواهد داد و برای خودم محدودیتی متصور نیستم.

یک کلمه در مورد استاد غروی

نجات دهنده

سرفصل مطالب

نظرات شما

۳ دیدگاه تا کنون منتشر شده است. شما هم در این گفت و گو مشارکت کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
عضو سایت هستید؟ برای ثبت دیدگاه خود وارد شوید.

  فاطمه ارجمندپور
  ۱ ماه و ۸ روز عضو سایت
  دانشجوی سایت

  سلام استاد عزیز
  مدیدیشنتون عالی بود امروز لطف خداوند شاملم شد تونستم مدییشن رو گوش کنم واینکه هدیه الهی بود من چند ساله دنبال مدیشن بودم ومیخواستم مدیشن شما رو تهیه کنم قسمت نمیشد ولی امروز از ساعت ۵ صبح بیدار بودم وحس کردم خدا از طرف شما بهم هدیه داده امیدوارم تو تمام زندگیتون خدا پشت وپناهتون باشه بهترین استاد دنیا

  زهرا فرزان پور

  وای چه قدر حس معنویم پر رنگ میشه با حرفای استاد معر که ای استاد

  علیرضا غروی

  عرض ادب و احترام خدمت شما سرکار خانم فرزان پور🌹
  امیدوارم همیشه خدارو تو وجودتون داشته باشید…
  از اینکه به بنده لطف دارید قلبا سپاسگزارم…