سرفصل مطالب
سرفصل مطالب

معرفی کوتاه

سلام به همه شما. من علیرضا فرضی هستم. در حال حاضر ۲۷ سالمه و ساکن تهران.

دستاوردهای شما از زمان سرمایه گذاری در دوره

در ابتدای آشنایی من با استاد که حدود ۴ سال پیش بود، من یک کارمند ساده در یک شرکت خرید و فروش خودرو بودم که ماهیانه ۸۵۰ هزار تومان حقوق داشتم. در همان ابتدای شرکت در دوره، تصمیم گرفتم در همین حوزه اما به صورت مستقل و با راه‌اندازی کسب و کار شخصی خودم شروع به فعالیت کنم. در همان سال اول روند پیشرفت درآمد من واقعا چشمگیر بود. چیزی در حدود ۱۰ برابر.

بعد از سال اول بود که توانستم به سرعت تکامل خود را طی کنم و این روند رشد من سرعت بیشتری گرفت. اینجا بود که من درآمدهای چند صد میلیون و حتی میلیارد را هم برای اولین بار تجربه کردم. به لطف خدای بزرگ امروز هیچ نیاز اولیه‌ای ندارم و تمام نیازهای رفاهی اولیه من مانند خانه، ماشین و … توسط خودم تامین شده است.

بعد از دوره ارتباط شما با خدا چگونه شد؟

در ابتدا به سبب شرایط من صرفاْ از خدا طلب پول و ثروت می‌کردم. بعد از اینکه نیازهای اولیه من مرتفع شدند دوست داشتم ابعاد جدیدی از زندگی را تجربه کنم. اولین جمله‌ای که در خاطر هست آیه‌ای از قرآن بود که گفته شده بود: ‌آگاه باشید که بر دوستان خدا نه بیمی است و نه اندوهگین می‌شوند.‌ هر لحظه که به این جمله فکر می‌کردم لرزش قلبم را حس می‌کردم. اینکه من نباید اندوهگین شوم و یا بترسم.

همینکه در قدم‌های بعدی زندگی خودم نترسیدم،‌ دریچه جدیدی از زندگی به روی من گشوده شد. اگر بخواهم خلاصه بگویم،‌ باید عرض کنم که توانستم احساسات خیلی بزرگتر،‌ قوی‌تر و جامع‌تری را از پروردگار جهان حس کنم.

همین الان که دارم با شما صحبت می‌کنم بعد از اینکه نیاز آنچنان خاصی در مسائل مالی ندارم، خیلی علاقمندم که بتوانم بیشتر خدای خودم را بشناسم. این برای من بزرگتر از هر دستاورد مالی دیگری در زندگی است.

چقدر به آینده امیدواری و فکر می‌کنی در آینده دستاورد‌های بزرگتری خواهی داشت؟

دیدگاه من با آن علیرضایی که چهار سال پیش با استاد آشنا شد بسیار متفاوت است. آن روز من یک سری نیاز برای رفع مسائل اولیه زندگی داشتم. بعد از برآورده شدن این نیازها دیدگاه من نسبت به کل دنیا تغییر کرد. به همان شکلی به آن خواسته‌ها رسیدم، به این باور رسیدم که می‌توانم در آینده به تمام خواسته‌های دیگر خودم هم برسم. امروز به جایگاهی رسیده‌ام که با توجه به تجربه‌ی گذشته‌ام، به راحتی می‌توانم برای آینده‌ام تصمیم بگیرم و آینده‌ی خودم را رقم بزنم.

یک کلمه در مورد استاد غروی

ستاره قطبی

سرفصل مطالب

نظرات شما

۵ دیدگاه تا کنون منتشر شده است. شما هم در این گفت و گو مشارکت کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت سایت منتشر خواهد شد.
عضو سایت هستید؟ برای ثبت دیدگاه خود وارد شوید.

  سحر رحیمی
  ۷ روز عضو سایت
  دانشجوی سایت

  دفعه اول ک به یکی از پست های اینستا برخوردکردم ودیدمش استاد آخرای ویدئو میگفتن رب من آگاهانه و عاشقانه میپرستمت و دوست دارم،این یه جمله ی استاد چندماهه ورد زبونم شده تا اینکه دوره ی رایگان مدیتیشن موفقیت رو گذاشتن و همین الان ک دارم مینویسم فایل هارو دانلود کردم ک گوش بدم و به لطف خدا ب همه ی چیزهایی ک میخوام تو زندگیم برسم،و بعدش دوره ی پیام های خداوند رو خریداری کنم،استادغروی عزیز شما یه معجزه از طرف خدا برای من و همه ی امثال من بودین ک تو این مسیر بهتر از قبل قدم بزاریم

  مهتاب قلی پور
  ۲۳ روز عضو سایت
  دانشجوی سایت

  سلام دوره های زیادی هم شرکت کردم هم رایگان انجام تمرین داشتم به دوره ی شما هم بر خوردم
  توکل با خدا ببینم با شما به کجاها میرسم

  عليرضا فرضي
  ۲ ماه و ۲۹ روز عضو سایت
  دانشجوی سایت

  استاد جان بسیار ممنونم از شما ، و پیش از تشکر از شما از خداوند بزرگ و بلندمرتبه سپاسگذارم که شما رو در مسیر زندگی من قرار داد. به یاری خداوند پیروزی نزدیک به من هست ، پیش از هر لحظه ی دیگری. پیام های خداوند مدام در درون من مرور میشن و ( فَإنی قَریبُ) مدام در جهان وجودی من مرور میشه و این صدا به گوشم میرسه.

  باشد که من پروردگارم رو با رسیدن به اون جایگاه والایی که من رو بخاطرش خلق کرد خوش حال و خشنود کنم🤲🙏♥️

  مریم صادقی

  به نظر من استاد یک فرشته نجات دهنده و تکان دهنده است من با فایلهای رایگان استاد زندگیم متحول شده و به لطف الهی به زودی خرید فایل پیام‌های خداوند رو انجام میدم

  علیرضا غروی

  عرض ادب و احترام خدمت شما سرکار خانم صادقى 🌹
  امیدوارم همیشه شاهد تحول زندگیتون در جهت الهى باشید… آمین 🤲
  إن شاء الله به یارى خدا به زودى در مسیر اگاهى بیشتر قرار میگیرید و دوره ى “پیام هاى خداوند” رو تهیه میکنید.
  خدایا تنها تورا میپرستم و تنها از تو یارى میجویم